april 2017 • WTF
Oud-VVV’er Musa opgepakt voor mishandeling vrouw
Hij droeg ooit het shirt van VVV Venlo en speelt nu voor Leicester City, maar thuis gaat kennelijk niet zo lekker met Ahmed Musa. De Nigeriaanse spits werd gisteravond van zijn bed gelicht door de politie, na een melding dat hij zijn vrouw zou hebben geslagen.
Het bewijs was kennelijk schaars, want Musa werd kort daarna weer vrijgelaten. Wat navraag van tabloid The Sun leert dat ook zijn buren niet kunnen geloven dat hij iets fout heeft gedaan.
“Ahmed is een aardige jongen”, zegt één van hen. “Hij heeft altijd een vriendelijke glimlach. Ik weet niets over zijn privéleven.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
Een ander: “Je hoort nooit lawaai uit zijn huis komen. Ik wist niet dat de politie hier is geweest.”
Musa zelf plaatste woensdagavond een Instagram-foto van zijn vrouw Jamila, om haar te feliciteren met haar verjaardag. Over de arrestatie rept hij met geen woord. Ook Leicester onderneemt geen stappen tegen de goalgetter.
Artikel verder na advertentie