Logo Goals and Glamour
Oud-Ajacied verdacht van poging tot doodslag
© Pro Shots

februari 2016 • WTF

Oud-Ajacied verdacht van poging tot doodslag

Evander Sno heeft zichzelf behoorlijk in de shit gewerkt. De oud-speler van Ajax deelde samen met twee familieleden klappen uit aan twee personen en dat ging allesbehalve zachtzinnig: het schoppen en slaan ging zelfs door toen het duo al op de grond lag en ook de gezichten werden niet gespaard.

De verwondingen van één van de twee zijn zo ernstig dat het Openbaar Ministerie Sno, en zijn twee familieleden, aanklaagt voor poging tot doodslag.

Sno speelde één seizoen voor Ajax, maar vertrok daarna naar Engeland. Na wat omzwervingen kwam hij in 2010 weer in het nieuws, toen hij in het shirt van Jong Ajax getroffen werd door een hartstilstand. Hij herstelde en speelde onder andere nog voor NEC en RKC Waalwijk.

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Logo Goals and Glamour