november 2016 • WTF
Footballer geeft les cyberveiligheid, dan komt dit op zijn scherm
Het volgende verhaal klinkt als een bijzonder slechte grap, maar dat is het toch echt niet. Australian Footballer Jarryd Hayne gaf voor een groep van 200 middelbare scholieren een presentatie over cyberveiligheid, maar werd vervolgens zelf gehackt!
Hayne zat volop in zijn verhaal, maar keek vreemd op toen er plotseling schaarsgeklede dames in beeld verschenen. Een onverlaat had het scherm overgenomen en begon porno af te spelen. Er volgde een tenenkrommende situatie waarin de footballer zenuwachtig lacht en het scherm probeert af te sluiten.
De sportman en de organisatie haastten zich na afloop te zeggen dat de vieze plaatjes niet van Hayne’s smartphone afkomstig waren: de hacker speelde het af van een Samsung, terwijl Hayne in het bezit is van een iPhone. Veel moeite hoefde die ‘hacker’ overigens niet te doen, want het wifi-netwerk bleek onbeveiligd. Awkwaaard.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
7 News at 6pm: @JarrydHayne embroiled in an embarrassing mix-up involving pornographic images. https://t.co/lxZ2CYDjxF #7News pic.twitter.com/7og29pGGod
— 7 News Sydney (@7NewsSydney) November 7, 2016