juni 2014 • Voetbalnieuws
Nederlanders beroofd in Salvador
Dikke pech voor tientallen Nederlanders in Salvador: zij werden beroofd toen ze naar Brazilië – Kroatië zaten te kijken.
Op een plein was een speciale fanzone voor Nederlanders ingericht, maar dat hield dieven niet tegen. Zij konden makkelijk hun slag slaan in de drukke menigte en ontvreemden portemonnees, smartphones en camera’s.
“Ik werd omsingeld door een man of twintig en die trokken m’n ketting zo van m’n nek af”, vertelt een onfortuinlijke man aan de NOS. “Daarna doen ze alsof er niks is gebeurd. Maar ja, ze zijn met een hele groep, je kunt er niks tegen doen. Je weet natuurlijk dat het kan gebeuren. Gelukkig heb ik m’n trouwring nog.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
De gedupeerden hebben de diefstal gemeld bij de politie. Die adviseert fans om waardevolle spullen thuis te laten.