mei 2013 • Sportnieuws
Zenit-speler viert goal met schunnig gebaar naar fans
Een doelpunt maken is meestal reden om blij te zijn, maar in Rusland liep dat gisteren heel anders. Als Zenit St. Petersburg-voetballer Roman Shirokov een assist op maat in goal tikt, viert hij het doelpunt door een vervelend gebaar te maken naar zijn fans.
Shirokov was zo op zijn teentjes getrapt omdat hij nogal slecht ontvangen werd door het publiek. Dat heeft waarschijnlijk iets te maken met een tweet die hij eerder plaatste, waarin hij meldde dat aartsrivaal CSKA Moskou de titel verdient. Tja, dan roep je het over jezelf af zou je zeggen. Zenit wist slechts de tweede plaats veilig te stellen.
Hoe het ook zij: de scheidsrechter was niet gediend van de actie van de middenvelder en presenteerde Shirokov een rode kaart.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie