september 2017 • Shownieuws
‘Ik zou zeker met Rooney in bed zijn beland’
Als Wayne Rooney afgelopen vrijdag met z’n dronken kop niet aangehouden was dan had hij wel een andere misstap begaan, dat zegt althans ene Laura Simpson. Wayne zou het nogal gezellig gehad met de jongedame en was met haar op weg naar huis toen hij aangehouden werd.
In de cocktailbar ‘The Symposium’ werden Rooney en Simpson al kussend en knuffelend gesignaleerd en naar verluidt was de Volkswagen Beetle waarin Rooney werd gearresteerd bovendien van de 29-jarige dame te zijn. “Mocht de politie ons niet hebben tegengehouden zouden we hoe dan ook in bed zijn beland”, aldus Simpson.
Mevrouw Rooney kreeg het nieuws te horen en ging als de wiedeweerga naar huis. “De hele wereld lacht mij uit door jou. Hoe kon je dit doen terwijl ik zwanger ben? Ben je echt zo dom?”, zou Coleen Rooney naar man Wayne hebben geschreeuwd.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
Volgens de Britse Tabloids slaapt Coleen met de kinderen bij haar ouders en is een scheiding nabij.