september 2015 • Shownieuws
Vader Memphis: ‘Hij liegt over zijn jeugd’
Het is algemeen bekend dat Memphis Depay liever bij zijn voornaam aangesproken wil worden, vanwege de slechte relatie met zijn vader. Volgens de aanvaller verliet zijn vader hem toen hij vier was.
Papa Depay gaat in The Sun echter keihard tegen die uitspraken in. “Ik heb hem nooit verlaten, daar is niets van waar. Ik was er altijd voor hem. De scheiding is gebeurd, maar ik kon altijd bij hem langs gaan en ik gaf ook geld. Hij logeerde vaak bij mij, dat weten ze.”
Dennis Depay vervolgt: “Ik zag hem op YouTube praten over zijn vader, dat hij mijn naam niet op zijn shirt wilde. Ik voelde me verschrikkelijk en zou graag contact met hem willen. Hij is mijn zoon en ik mis hem. Ik gaf hem zijn eerste voetbal.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
Het is echter sterk de vraag of Memphis iets doet met de woorden van zijn vader, opgetekend door een tabloidkrant.