Logo Goals and Glamour
Sabia verkast naar klein flatje
© Twitter

december 2015 • Shownieuws

Sabia verkast naar klein flatje

Sabia Boulahrouz, Rafael van der Vaart’s veelbesproken ex, is na haar vermeende miskraam voor het eerst in het openbaar gespot. Volgens Duitse media maakte ze een ongelukkige indruk en was ze bezig met een verhuizing naar een klein appartement in Hamburg. Tot nu toe verbleef ze nog in de villa van Rafael.

Sabia had naast een aantal zware tassen ook haar twee kinderen bij zich. De paparazzi volgden haar naar haar nieuwe flatje.

In Nederland en Duitsland wordt nog altijd getwijfeld of Sabia wel écht zwanger was. De ene keer had ze een buik, de andere keer niet. Zelf beweerde dame 10 kilo te zijn afgevallen na haar breuk met Rafael, waardoor haar buik niet goed zichtbaar was.

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Van der Vaart heeft nooit gereageerd op Sabia’s zwangerschap, maar de familie van de middenvelder geloofde er niets van.

© Twitter

© Twitter – Sabia voor de serie ’thuis op zondag’

Logo Goals and Glamour