juli 2018 • Shownieuws
Kroatische presidente doet niet moeilijk over een pikant fotootje
Ze stond in Kroatië-shirt te juichen naast president Macron en gaf alle spelers van haar land een knuffel. De Kroatische presidente Kolinda Grabar Kitarovic was zonder twijfel de opvallendste figuur tijdens de WK-finale.
Ongetwijfeld gingen veel geïnteresseerde kijkers Googelen toen ze Kolinda in beeld zagen verschijnen. En die mensen werden niet teleurgesteld. In tegenstelling tot andere politici doet het staatshoofd helemaal niet moeilijk over een bikinifoto hier en daar.
En we moeten zeggen: Kolinda (50) draagt haar bikini met verve. Een ware voetbalvrouw is er niets bij! Kleine kanttekening toch: internetters zouden de fotos’ van een Amerikaans model verward hebben met die van de politica. Wij gaan er gewoon vanuit dat dit echt de Kroatische president is!
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie