juni 2018 • Shownieuws
Gaap. Sylvie regelt wéér steenrijke zakenman
Heb je plannen om het hart van Sylvie Meis te veroveren? Beter zorg je eerst dat je over een dikke bankrekening beschikt. Sylvie heeft inmiddels veel mannen verslonden, maar een arme sloeber zien we er niet tussen staan.
De ex van Rafael van der Vaart zette vorige maand een Overijsselse arts aan de kant, maar heeft de liefde alweer hervonden. Dit keer zou ze het gezellig hebben met ene Manuel Campos Guallar, een Spaanse zakenman. Manuel bezit een luxe restaurant op Ibiza, waar hij samen met Syl werd gespot.
Het restaurant is niet zijn enige business, want Manuel zit ook in het Madrileense vastgoed. Hij is goed bevriend met sterren als Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal en Enrique Iglesias. Zowel Sylvie als Manuel hebben hun relatie niet bevestigd, maar volgens de roddelrubrieken is dat slechts een kwestie van tijd.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
https://www.instagram.com/p/BceeF7Vhm5x/?utm_source=ig_embed