Logo Goals and Glamour
Arsenal-spits misdraagt zich opnieuw
Nicklas Bendtner © Pro Shots

maart 2014 • Shownieuws

Arsenal-spits misdraagt zich opnieuw

Arsenal-spits Nicklas Bendtner heeft zichzelf opnieuw negatief in het nieuws gebracht. Eerder nog zei Bendtner dat de media hem zochten en dat hij ‘slechts een fout in zijn leven maakte’. Nu ging hij echter weer over de scheef, ditmaal in Kopenhagen.

Afgelopen dinsdag speelde Arsenal tegen Bayern München voor de Champions League en Bendtner zat niet bij de wedstrijdselectie. Een nacht later ging hij uit in Kopenhagen daar kreeg hij het aan de stok met een taxichauffeur. De Deense media melden dat Bendtner verbaal bedreigingen uitte en met zijn blote billen langs de taxi wreef.

Zo zou Bendtner de taxichauffeur onder andere een ‘little bitch’ genoemd hebben. Toen iemand het alarmnummer belde schreeuwde de dronken voetballer ‘fuck you’. De chauffeur zegt al veel meegemaakt te hebben in zijn 25-jarige carrière op de taxi. ‘Maar dit heb ik nog nooit gezien.’

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Logo Goals and Glamour