Logo Goals and Glamour
Wereldspits moet WK laten schieten
Radamel Falcao in duel met Vlaar en Strootman © Pro Shots

mei 2014 • Serious business

Wereldspits moet WK laten schieten

Slecht nieuws voor Colombia, topspits radamel Falcao moet het bij het WK voetbal in Brazilië laten schieten. De spits is niet op hersteld van zijn knieblessure die hij in januari opliep.

Volgens de Franse krant L’Equipe maakt de Colombiaanse bond dit komende week wereldwijd. De speler van AS Monaco scheurde in januari de kruisband in zijn knie af.

Falcao was eerst nog positief over zijn kansen. Zo zei hij enkele weken terug: “Binnenkort zullen we een beslissing nemen”, zegt de speler in de Spaanse krant Marca. “Ik mis wedstrijdritme en daardoor kan ik in Brazilië onmogelijk mijn topniveau halen. Als ik me goed voel, dan ga ik. Maar als ik het gevoel heb dat ik niets aan de nationale ploeg kan toevoegen, dan zal ik niet aarzelen om mij af te melden.”

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Logo Goals and Glamour