november 2014 • Lachen
Ronaldo: Messi is motherfucker
Dat Real-ster Christiano Ronaldo en Barcelona-vedette Lionel Messi niet als beste maatjes door het leven gaan wisten we al. Maar als de voetbalsterren elkaar tegenkomen, gaan ze in ieder geval respectvol met elkaar om. Althans, als dat in het openbaar is..
Als de schijnwerpers zijn gedoofd, schijnt het er heel anders aan toe te gaan. De Spaanse voetbaldeskundige Guillem Balague verklapte aan The Telegraph dat Ronaldo zijn aartsrivaal niet al te aardige koosnaampjes toekent. Tegenover zijn collega’s van Real Madrid noemt hij Messi grofweg een ‘motherfucker’.
Ook zou Messi in de kleedkamer van Real Madrid regelmatig doelwit zijn van grapjes waarbij de Argentijn het schoothondje van Ronaldo wordt genoemd.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie