Logo Goals and Glamour
Pellè: ‘Ik houd niet van die uitbarstingen’
Graziano Pellè © Pro Shots

maart 2014 • Lachen

Pellè: ‘Ik houd niet van die uitbarstingen’

In de nieuwe ELF Voetbal Magazine reageert Graziano Pellè in een interview op de uitbarstingen en rare streken die Mario Balotelli zo nu en dan heeft. De uitspraken van de spits van Feyenoord komen er een beetje vreemd uit, nadat hij afgelopen weken zelf met regelmaat een vreemde uitspatting had.

De ractie van Pellè: “Ik houd niet van die uitbarstingen. Maar misschien heeft hij die emotie, die druk en die gekkigheid nodig om goed te zijn. Je weet bij hem nooit wat je kunt verwachten, dat maakt hem levensgevaarlijk.”

Pellè zou graag met Balotelli in het nationale team van Italië spelen: “We hebben aanvullende kwaliteiten. Verdedigers zullen niet vrolijk worden als ze negentig minuten op ons tweeën moeten letten. Maar ja, er zijn zo veel goede Italianse spitsen… Balotelli, El Shaarawy, Matri, Pazzini. Ik denk dus dat het WK voor mij weg is, maar zeg nooit nooit.”

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Logo Goals and Glamour