augustus 2020 • Huis van
Dit is het dikke huis van Ronald Koeman
Ronald Koeman heeft eindelijk de toptransfer waar hij zo lang naar verlangde. De Groninger ruilt zijn job als bondscoach in voor het trainerschap van FC Barcelona. Koeman kocht al een huis in Barca, maar heeft ook gewoon een dikke villa in Nederland. Dit is het huis van Ronald Koeman in het Gooi.

De oud-voetballer legde ruim twee miljoen euro neer voor het stulpje, weet Bekende Buren. Uiteraard hoefde de steenrijke coach daar geen hypotheek voor af te sluiten, maar betaalde hij de villa uit eigen zak. Koeman heeft immers geld zat.
Daar krijgt hij 145 vierkante meter woongenot voor terug. Het huis telt onder andere vier slaapkamers en twee badkamers. Onder het huis bevindt zich een hobbyruimte, die onder andere voorzien is van bar.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie

De enorme achtertuin van de villa grenst aan het water en is voorzien van aanlegsteiger. Van daaruit kan Koeman binnen no-time naar de nabijgelegen Loosdrechtse Plassen varen. Nu ruilt de ex-bondscoach het Nederlandse meer echter in voor de Spaanse kust. En gelijk heeft-ie.
Hieronder meer foto’s van Koeman’s luxeuze villa in het Gooi.
Artikel verder na advertentie







