Wanneer starten de Nederlanders op de Olympische Winterspelen?

woensdag 7 februari 2018 om 13:39 door Jildert

Wintersportfanaten kunnen hun hart vanaf zaterdag weer ophalen bij de Olympische Winterspelen. Maar wanneer kun je de Nederlandse sporters eigenlijk in actie zien? Pak je agenda er vast bij, want we hebben het allemaal voor je op een rijtje gezet.

Door het tijdsverschil zit ‘s avonds op de bank naar het schaatsen kijken er in ieder geval niet in. De meeste disciplines worden ‘s ochtends, tijdens de lunch of zelfs midden in de nacht afgewerkt.

Zaterdag 10 februari

02:00 uur

Snowboarden, Slopestyle mannen

  • Niek van der Velden

11:00 uur

Shorttrack, 1.500 meter mannen

11:45 uur

Shorttrack, 500 meter vrouwen

12:52 uur

Shorttrack, Estafette vrouwen

  • Lara van Ruijven
  • Suzanne Schulting
  • Rianne de Vries
  • Jorien ter Mors
  • Yara van Kerkhof

12:00 uur

Schaatsen, 3.000 meter vrouwen

Suzanne Schulting

© Pro Shots

Zondag 11 februari

02:00 uur

Snowboarden, Slopestyle mannen

  • Niek van der Velden

Snowboarder Niek van der Velden. Foto: ANP

05:30 uur

Snowboarden, Slopestyle vrouwen

  • Cheryl Maas

08:00 uur

Schaatsen, 5.000 meter mannen

Maandag 12 februari

02:00 uur

Snowboarden, Slopestyle vrouwen

  • Cheryl Maas

13:30 uur

Schaatsen, 1.500 meter vrouwen

  • Marrit Leenstra
  • Lotte van Beek
  • Ireen Wüst
Marrit Leenstra

Marrit Leenstra © Pro Shots

Dinsdag 13 februari

11:00 uur

Shorttrack, 500 meter vrouwen

  • Lara van Ruijven
  • Suzanne Schulting

11:26 uur

Shorttrack, 1.000 meter mannen

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt

12:32 uur

Shorttrack, 5.000 estafette mannen

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt
  • Dennis Visser
  • Dylan Hoogerwerf

12:00 uur

Schaatsen, 1.500 meter mannen

Woensdag 14 februari

11:00 uur

Schaatsen, 1.000 meter vrouwen

  • Marrit Leenstra
  • Ireen Wüst
  • Jorien ter Mors

Donderdag 15 februari

12:00 uur

Schaatsen, 10.000 meter mannen

Sven Kramer

Sven Kramer © Pro Shots

Vrijdag 16 februari

12:00 uur

Schaatsen, 5.000 meter vrouwen

  • Esmee Visser
  • Annouk van der Weijden

12:20 uur

Skeleton, Eerste twee runs vrouwen

  • Kimberley Bos

Zaterdag 17 februari

11:00 uur

Shorttrack, 1.500 meter vrouwen

  • Jorien ter Mors
  • Suzanne Schulting

11:44 uur

Shorttrack, 1.000 meter mannen

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt

12:20 uur

Skeleton, Derde en vierde run vrouwen

  • Kimberley Bos

Zondag 18 februari

12:00 uur

Schaatsen, Ploegenachtervolging mannen

  • Jan Blokhuijsen
  • Koen Verweij
  • Sven Kramer

12:56 uur

Schaatsen, 500 meter vrouwen

  • Marrit Leenstra
  • Anice Das
  • Jorien ter Mors

Maandag 19 februari

01:30 uur

Snowboarden, Big air vrouwen

  • Cheryl Maas

12:00 uur

Schaatsen, Ploegenachtervolging vrouwen

  • Antoinette de Jong
  • Marrit Leenstra
  • Ireen Wüst

12:58 uur

Schaatsen, 500 meter mannen

Ronald Mulder

Ronald Mulder © Pro Shots

Dinsdag 20 februari

11:00 uur

Shorttrack, 1.000 meter vrouwen

  • Lara van Ruijven
  • Suzanne Schulting
  • Yara van Kerkhof

11:45 uur

Shorttrack, 500 meter mannen

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt

Woensdag 21 februari

12:00 uur

Schaatsen, Ploegenachtervolging mannen

  • Jan Blokhuijsen
  • Koen Verweij
  • Sven Kramer

Ploegachtervolging vrouwen

  • Antoinette de Jong
  • Marrit Leenstra
  • Ireen Wüst

Donderdag 22 februari

04:00 uur

Snowboarden, Parallelreuzenslalom vrouwen

  • Michelle Dekker

11:00 uur

Shorttrack, 500 meter mannen

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt

11:14 uur

Shorttrack, 1.000 meter vrouwen

  • Yara van Kerkhof
  • Lara van Ruijven
  • Suzanne Schulting

12:47 uur

Shorttrack, Mannenestafette

  • Daan Breeuwsma
  • Itzhak de Laat
  • Sjinkie Knegt
  • Dylan Hoogerwerf
  • Dennis Visser
Sjinkie Knegt

Sjinkie Knegt © Pro Shots

Vrijdag 23 februari

01:30 uur

Snowboarden, Big air vrouwen

  • Michelle Dekker

11:00 uur

Schaatsen, 1.000 meter mannen

  • Kjeld Nuis
  • Kai Verbij
  • Koen Verweij

Zaterdag 24 februari

02:00 uur

Snowboarden, Big air mannen

  • Niek van der Velden

04:00 uur

Snowboarden, Parallelreuzenslalom

  • Michelle Dekker

12:00 uur

Schaatsen, Massastart vrouwen

  • Annouk van der Weijden
  • Irene Schouten

12:45 uur

Schaatsen, Massastart mannen

  • Koen Verweij
  • Sven Kramer

Volg ons ook op Instagram!

Ik vind dit...

1x
FAIL
4x
WTF
11x
SEXY
3x
LOL
1x
OMG
6x
BAAS

Wekelijks het beste van Goals and Glamour ontvangen?

Vers!
Laatste week!
Meer van zulks