februari 2018 • Shownieuws
Memphis maakt zich woest om actie Van der Gijp
Misschien had je het niet meegekregen, maar René van der Gijp verscheen gisteravond in Voetbal Inside met vrouwenpruik en jurk.
Een grapje, als reactie op de transformatie van de Belgische journalist Boudewijn van Spilbeeck tot vrouw. Het werd niet door iedereen gewaardeerd. Op social media noemen velen de grap misplaatst.
En ook Memphis Depay kan niet lachen om de ‘ludieke’ actie van Van der Gijp. “For real? En dit moet een voetbalprogramma voorstellen?” schrijft de oud-PSV’er op Twitter. “Nederland, je kan mij niet vertellen dat hier je vrije tijd aan opgaat. Voetbal Inside kan ik vanaf nu echt niet meeer serieus nemen. Gijpie kon beter mijn hoed opzetten.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
For real? En dit moet een voetbal programma voorstellen? Nederland je gaat mij niet vertellen dat hier je vrije tijd aan op gaat lol. @VoetbalInside kan ik vanaf nu echt niet meer serieus nemen. Gijpie kon beter mijn hoed opzetten. #SMH ??♂️ #justsaying ??♂️ pic.twitter.com/oinRZbOzG6
— Memphis (@Memphis) February 3, 2018
De reacties op Memphis’ tweet zijn overigens ook niet mals. “Dat heb ik ook met die kut rap nummers die jij maakt”, countert iemand. “Niet serieus te nemen.” En een ander: “Ja, want je vrije tijd besteden om een idiote leeuw op je rug te laten tatoeëren is een veel betere tijdsbesteding.”