Logo Goals and Glamour
Zo ziet het huis van Kevin Strootman eruit
© YouTube

juni 2017 • Huis van Winnaars

Zo ziet het huis van Kevin Strootman eruit

Vier jaar speelt hij nu bij AS Roma. Hoewel Kevin Strootman door blessuretijd lang niet speelde, heeft hij het nog steeds uitstekend naar zijn zin in Rome.

Uit een reportage van Eurosport blijkt dat ‘de Stroot’ al veel Italiaanse vrienden heeft gemaakt, en Nederland niet mist. “Ik voelde me meteen thuis in deze omgeving”, vertelt hij.

Wel laat Strootman een hoop Nederlandse producten overkomen; zo zien we een paar pakken Brinta op het aanrecht van de middenvelder staan, net als een zak Venco-drop.

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Van Italiaanse koffie moet hij trouwens niets hebben, en da’s natuurlijk een doodzonde in het land. “Ik ben de enige in mijn team die geen koffie drinkt. Daar worden wel grappen over gemaakt, maar ik lust het gewoon niet”, aldus Strootman.

Het vriendinnetje van de oud-PSV’er speelt geen rol in de video, maar de mooie Thara Pols heeft duidelijk een grote rol gehad in de inrichting van zijn huis.

Artikel verder na advertentie

Kevin Strootman - Eurosport - Rome, My Hometown #1

Logo Goals and Glamour