Dortmund – Monaco afgelast na explosie bij spelersbus: één speler gewond
Veel onrust voorafgaand aan het Champions League-duel Borussia Dortmund – AS Monaco. Door een plotselinge explosie nabij de spelersbus van Dortmund raakte een speler gewond.
De ontploffing vond zo’n 10 kilometer van het stadion plaats. Of het gaat om een gerichte aanval, of een ongeluk met zwaar vuurwerk, is onduidelijk. Er zouden drie explosieven zijn afgegaan.
Bild weet dat de gewonde speler in kwestie Marc Bartra is. De Spanjaard is op weg naar het ziekenhuis, maar zou enkel glasscherven in zijn hand hebben. Marca meldt verder dat de situatie niet ernstig is.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
De rest van de spelersgroep is inmiddels in veiligheid gebracht. Ook de situatie in en rondom het stadion zou veilig zijn. Het duel tegen Monaco is uitgesteld naar morgen.
De start van Dortmund-Monaco is officieel uitgesteld #ziggosport
— Ziggo Sport (@ZiggoSport) April 11, 2017