januari 2017 • Shownieuws
Zéér pikante foto’s sportjournaliste lekken uit, maar ze zit er totaal niet mee
Menig celebrity is de afgelopen jaren in verlegenheid gebracht door uitgelekte naaktkiekjes, en ook de Italiaanse Sky Sports-presentatrice Diletta Leotta viel ten prooi aan zo’n hacker.
De onverlaat verschafte zichzelf in september toegang tot Diletta’s smartphone en ontdekte daar nietsverhullende kiekjes van de 25-jarige dame. Die plaatjes stonden uiteraard vliegensvlug op het wereldwijde web, en bij The Sun reageert Diletta nu voor het eerst op het pijnlijke incident.
Zelf vindt ze het niet zo pijnlijk, en bovendien zijn een deel van de foto’s nep. “Hoewel veel mensen dat ongetwijfeld niet zullen geloven”, zegt de verslaggeefster, die het er in het begin wel even moeilijk mee had: “Ik had deze foto’s al jaren niet meer gezien. Ik dacht dat ik ze verwijderd had. Iemand moet bewust mijn iCloud-account gehackt hebben. Ik heb er in eerste instantie niet om gehuild, maar na drie dagen stortte ik toch in.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
Toch heeft ze geen spijt dat ze de foto’s gemaakt heeft: “Tegen iedereen die die ook heeft meegemaakt: voel je niet schuldig. Iedereen heeft het recht om te doen wat hij wil, in de privacy van zijn telefoon.”
Hieronder wat beschaafde kiekjes van Diletta’s Instagram-pagina, die ruim 1 miljoen volgers telt. De naaktkiekjes van de presentatrice zijn hier te vinden.
Artikel verder na advertentie








