oktober 2016 • Shownieuws Voetbalnieuws
Deze sportkrant geeft Karsdorp een 4
Ondanks een 0-1 nederlaag tegen Frankrijk zat Oranje gisteravond aardig in de wedstrijd. De ploeg van Danny Blind oogde bij vlagen fris en was via Memphis Depay vlak voor tijd dichtbij een belangrijke gelijkmaker.
Toch was de Franse krant L’Equipe keihard voor de internationals van Oranje. Volgens L’Equipe was de slechtste Nederlander op het veld Davy Pröpper. De middenvelder van PSV ontving voor zijn optreden een 3. Rick Karsdorp, Maarten Stekelenburg en Georginio Wijnaldum deden het niet veel beter. Het drietal kreeg een 4. Vooral de lage onvoldoende voor Rick Karsdorp zorgt in het Feyenoordkamp voor grote verbazing:
Serieus Karsdorp een 4 ? Volgens mij hebben ze bij de Franse krant @lequipe een bril nodig !!! #Feyenoord pic.twitter.com/dm6fRaujVX
— FRS1908 (@FRS1908) 11 oktober 2016
Artikel verder na advertentie
Jeffrey Bruma, Davy Klaassen en Kevin Strootman behaalden met een 5 de hoogste onvoldoendes.
Artikel verder na advertentie
Daley Blind en Vincent Janssen kregen wel een voldoende voor hun spel. Beide spelers uit de Premier League werden beoordeeld met een 6. Het hoogste cijfer was voor Virgil van Dijk. Volgens de Fransen voorkwam hij een grotere nederlaag voor Oranje en daarom werd hij beloond met een 7.
Bij Frankrijk waren de hoogste cijfers voor Paul Pogba en Laurent Koscielny.
Artikel verder na advertentie