juli 2016 • Serious business
Mourinho krijgt ongewenst bezoek
José Mourinho heeft kennisgemaakt met de criminaliteit in Londen: er is een inbreker geweest. De Portugese coach was tv aan het kijken toen een ongewenste gast probeerde in te breken.
Een dienstmeid schreeuwde de boel bij elkaar toen ze de inbreker zag die op weg was naar de kelder. “Wat doe je hier?”, riep ze naar de inbreker. Een beveiligingsmedewerker greep de man in zijn kraag nog voordat hij de kelder wist te bereiken.
Een team van acht politieagenten voerde de man vervolgens af met handboeien. Mourinho stond ondertussen samen met zijn vrouw uit het raam te kijken hoe de man werd afgevoerd.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
“José stond versteld. Ik denk niet dat de inbreker door had dat hij aan het inbreken was in het huis van de bekendste coach ter wereld”, vertelt een voorbijganger aan The Sun.