mei 2016 • Lachen
‘KNVB waarschuwt Kwakman voor omkoping’
Eerder dit seizoen ontstond er wat ophef nadat PSV’er Davy Pröpper zijn broer, De Graafschap-speler Robin Pröpper, een vakantie als cadeau aanbood. Robin kon de vakantie verdienen door een goed optreden en de winst tegen aankomende tegenstander Ajax.
Kees Kwakman speelde hierop in kreeg op woensdag ook een ‘brief’ van de KNVB. De speler van FC Volendam zou Ajacied Amin Younes haring aangeboden hebben, om zo zijn prestaties te beïnvloeden voor het duel met De Graafschap.
Kwakman en Younes aten eerder dit seizoen een paar haringen in een uitzending van FC Afkicken. De voetbalbond ‘kan daaruit concluderen dat de aanmoediging positief zal uitvallen’ en ‘invloed zal hebben op de prestaties’ van Younes.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
Gelukkig kon de KNVB de grap van Kwakman ook wel waarderen. De bond reageerde via Twitter op de ludieke actie van de Volendammer.
Aangename verrassing van de Knvb. Moet toch niet gekker worden.. pic.twitter.com/pZzag27AbO
— Kees Kwakman (@keeskwakman14) May 4, 2016
Haha ? #haringgate https://t.co/g0dhuRmSbL
— KNVB (@KNVB) May 4, 2016