april 2016 • Shownieuws
‘Nederlandse United-ster wil trio met deze teamgenoot’
Vergaar enige bekendheid in Engeland en je kunt er donder op zeggen dat jeugdzondes je achtervolgen in de tabloids. Zo ook in het geval van Timothy Fosu-Mensah, het Nederlandse talent dat de laatste weken opvalt bij Manchester United.
Full-time voetbalsloerie Eglantine-Flore Aguilar, die spelers als Mario Balotelli, Marouane Fellaini en Ashley Cole afwerkte, beweert in The Sun namelijk dat Timothy haar een ondeugend verzoek deed op Facetime.
De Nederlander met Ghanese roots zou Aguilar gesmeekt hebben om seks. En niet zomaar seks: Timothy vroeg namelijk om een triootje met zijn ploegmaat Anthony Martial (die naast hem zat).
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
“Kun jij twee tegen één aan? Twee donkere jongens”, was de subtiele tekst van Fosu-Mensah.
Hij ving bot, want Aguilar vond vreemdganger Martial een stuk charmanter. “Hij wist hoe je tegen een vrouw moest praten. Toen Timothy weer aan de telefoon kwam, ging het alleen maar over seks”, aldus de dame, die afgaande op haar Twitter-profiel over een beperkte garderobe lijkt te beschikken.
Artikel verder na advertentie