april 2016 • Vriendin van
Deze Cambuur-speler heeft een heerlijke chick
Het maakt SC Cambuur weinig uit waar hun spelers vandaan komen; als ze de club maar aan broodnodige punten kunnen helpen. Zo zijn ze vermoedelijk ook bij de Tsjechische middenvelder Dominik Mašek uitgekomen, die na wat proefperiodes bij verschillende Nederlandse clubs in Leeuwarden terechtkwam.
Mašek speelde sinds 2015 nog maar twee wedstrijden voor de hoofdmacht van Cambuur, dus het is dus de vraag of hij echt een nuttige kracht is voor de degradatiekandidaat. Dat kan natuurlijk nog komen: hij is immers maar 20 jaar oud.
Wij richten ons in de tussentijd maar op zijn appetijtelijke vriendin Aneta Čásar, die er (zoals een ware voetbalvrouw betaamt) geen moeite mee heeft om het ene na het andere schaarsgeklede kiekje op social media te delen.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie