mei 2015 • WTF
Ajax-assistent opgepakt voor wapenbezit
Drie voetballers van FC Emmen zijn vandaag opgepakt voor wapenbezit. Volgens het Dagblad van het Noorden gaat het om Omar Kavak, Danny Menting en Said Bakkati. Laatstgenoemde is komend seizoen assistent-trainer van Jong Ajax.
De grapjassen zwaaiden met een neppistool uit het autoraam, naar eigen zeggen om een vriend voor de gek te houden.
De politie zag de humor er niet van in en rukte uit met zes wagens en een helikopter om de mannen op te pakken. Na de inrekening bleek het om twee speelgoedpistooltjes te gaan. De drie zijn inmiddels weer vrij.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
De directeur van FC Emmen gaat uit van een uit de hand gelopen grap. “Als dat zo is, betreuren wij het ten zeerste dat onze spelers mensen schrik hebben aangejaagd”, zegt hij. “Maar we willen eerst de feiten op een rijtje en de spelers zo snel mogelijk zelf spreken.”
Kavak zelf over het incident:
Artikel verder na advertentie
Mannen met nepwapens opgepakt bij Gieten https://t.co/mPr6jLstyr #rtvnoord pic.twitter.com/d7nsG82Lbl
— RTV Noord (@rtvnoord) May 20, 2015