Logo Goals and Glamour
Nieuwe Barcelona-aanwinst rookt
Jeremy Mathieu steekt wel eens een sigaret op. © Pro Shots

augustus 2014 • Lachen

Nieuwe Barcelona-aanwinst rookt

Barcelona versterkte zich onlangs met de verdediger Jérémy Mathieu. Op een foto was te zien dat de Fransman een sigaret opstak en daar werd hij mee geconfronteerd in gesprek met sportkrant Marca.

Mathieu deed er niet moeilijk over. “Ik rook niet veel, maar ik rook wel wanneer ik wil”, vertelde hij. “Het is iets persoonlijks. Ik rook echt niet een pakje per dag, heb nu al vijftien dagen geen sigaret meer opgestoken. Het gaat om mijn prestaties op het veld. Ik heb het beste met het elftal voor en het team gaat altijd boven mijn eigen persoon.”

Het is sterk de vraag of zijn werkgever het ook zo licht opneemt. De selectie van Barcelona nam vorig jaar deel aan een anti-rookcampagne van de Europese Unie en in Barca-stadion Camp Nou is roken verboden.

Artikel verder na advertentie

Artikel verder na advertentie

Logo Goals and Glamour