juni 2014 • Serious business
Uruguayaanse pers neemt het op voor Suarez
Luis Suarez hapte gisteren in de schouder van Giorgio Chiellini, maar de pers van Uruguay neemt het massaal op voor hun topaanvaller.
De krant El Observador stelt dat er wellicht sprake was van een verdachte beweging, maar vindt niet dat er bewijs is dat Suarez daadwerkelijk heeft gebeten. “Het kan ook een moedervlek zijn”, concludeert het dagblad.
Ultimas Noticias positioneert de Uruguayaanse stervoetballer zelfs in de slachtofferrol. Volgens hen raakte Suarez zelf ook geblesseerd! Hij zou een opgezwollen kaak aan de ‘botsing’ hebben overgehouden.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
La República citeert de bondscoach van Uruguay. Óscar Tábarez wilde gisteren van geen kwade opzet weten en vindt dat Suarez het doelwit is van sommige media.
De FIFA is inmiddels een onderzoek gestart naar de Liverpool-voetballer. Naar verwachting krijgt Suarez een fikse schorsing en kan hij de rest van het toernooi vergeten.
Artikel verder na advertentie