mei 2014 • Serious business
Nigel de Jong: ‘Seedorf praat te veel’
AC Milan-middenvelder Nigel de Jong werd deze week geïnterviewd door het Italiaanse Il Giornale. Daarin praat hij hij over zijn landgenoot en trainer Clarence Seedorf.
De Jong vindt dat Seedorf, die onder vuur ligt in Italië, de tijd moet krijgen om zijn team op de rails te krijgen. Milan moet dit weekend Europees voetbal veilig stellen door te winnen van stadgenoot Internazionale.
Wel uit De Jong lichte kritiek op de werkwijze van Seedorf. “Seedorf heeft pas vier maanden ervaring en hij leert nog elke dag bij”, legt de voetballer uit. “Hij praat misschien een beetje te veel, maar het is een must om ervaring op te doen.”
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie
De Jong besluit positief: “Seedorf is in ieder geval een winnaar, hij houdt van de club en weet als geen ander hoe het is om het shirt van Milan te spelen.”