maart 2014 • Winnaars
Indrukwekkende trainingsbeelden Bayern
Dat Pep Guardiola veel waarde hecht aan goed positiespel is al wel bekend vanuit zijn tijd bij Barcelona. Ook bij zijn nieuwe club Bayern München heeft hij het rondtikken van de bal weer tot een hoger niveau weten te tillen.
Tijdens de training van Bayern is de rondo een vast terugkerende vorm. Dat die trainingsvorm inmiddels z’n vruchten afwerpt wordt zowel in wedstrijden als tijdens de training zelf steeds beter zichtbaar. Vooral de laatste seconden van het filmpje zie je dat de spelers het Tiki taka-voetbal heel aardig onder de knie hebben.
Ook onze Nederlandse held Arjen Robben maakt deel uit van het sterrenensemble, hopelijk kan hij het de spelers van het Nederlands elftal ook wat tiki-taka bijbrengen.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie