februari 2014 • Shownieuws
‘Ajacied in belangstelling Engelse topclubs’
Met grote belangstelling volgen clubs uit de top van Engeland de ontwikkeling van Ajax-verdediger Joël Veltman. De Ajacied is pas sinds enkele maanden basisspeler bij de Amsterdammers, maar maakt een stormachtige ontwikkeling door.
De speler werd door bondscoach Louis van Gaal eind vorig jaar bij het Nederlands elftal gehaald en maakte meteen zijn debuut. Hij maakt ook zeker kans om op het WK in Brazilië te schitteren. Nu staat hij in de belangstelling van onder meer Manchester United, Manchester City, Arsenal en Chelsea.
Veltman heeft nog een contract tot de zomer van 2017, maar hij verdient nog een relatief bescheiden salaris. De leiding van Ajax wil het contract van Veltman graag openbreken en hem een beter salaris aanbieden. Daardoor kan de club in de toekomst ook een hogere transfersom vragen aan buitenlandse clubs.
Artikel verder na advertentie
Artikel verder na advertentie